(097)933-61-55  (050)599-44-07  (063)546-03-73

Lowara

Консольно-моноблочні насоси LOWARA FHE, FHS, FHF, FHE4, FHS4, FHF4

Консольно-моноблочні насоси LOWARA FHE, FHS, FHF, FHE4, FHS4, FHF4

Консольно-моноблочні насоси Lowara серії FH застосовуються в системах побутового та промислового водопостачання та системах підвищення тиску, для перекачування чистої, хімічно неагресивної води і рідин. Використовуються головним чином в системах, де необхідна велика витрата перекачуваного середовища.
Насоси FH характеризуються продуктивністю до 700 м3 / год і напором до 60 метрів з температурою навколишнього середовища від -10 ˚ до + 140˚С.

Занурювальні дренажні і фекальні насоси LOWARA DOMO, DIVA

Занурювальні дренажні і фекальні насоси LOWARA DOMO, DIVA

Розроблено для перекачування рідин з вмістом твердих частинок з розмірами до 50 мм (для модифікацій DOMO 7 і DOMO 7VX - 35 мм). В однофазних моделях передбачено тепловий захист від перевантажень.
Застосування насосів:

  • Відкачування води з затоплюваних гаражних приміщень.
  • очищення вигрібних ям і каналізаційних відстійниках.
  • Відкачування води з будівельних котлованів і траншей.
  • Дренажні системи.
Занурювальні колодязні і свердловинні насоси LOWARA SCUBA

Занурювальні колодязні і свердловинні насоси LOWARA SCUBA

Занурювальні колодязні і свердловинні насоси Lowara серії SCUBA застосовуються в системах зрошення і водопостачання для колодязів 6 ". Насос забезпечує підйом води з глибини до 20 метрів. Насоси SCUBA здатні розвивати напір до 80 метрів і максимальну продуктивність до 7 м3 /год. Максимальна допустима температура води при контакті з двигуном до + 40˚С. Вміст піску в перекачуваній воді не повинен перевищувати 25 г / м3. Величина окремих твердих частинок до 2,5 мм.

Консольно-моноблочні насоси LOWARA SHE, SHS, SHE, SHE4, SHS4, SHE4

Консольно-моноблочні насоси LOWARA SHE, SHS, SHE, SHE4, SHS4, SHE4

Консольно-моноблочні насоси Lowara серії SH застосовуються в системах побутового та промислового водопостачання та системах підвищення тиску, для перекачування чистих і слабоагресивних рідин. Насоси SH характеризуються продуктивністю до 240 м3 /год і напором до 110 метрів з температурою перекачуваного середовища від -10 ˚ до + 110˚С.

Відцентрові насоси з 1 і 2 робочими колесами LOWARA  CEA, CEAM, CA, CAM

Відцентрові насоси з 1 і 2 робочими колесами LOWARA CEA, CEAM, CA, CAM

Відцентрові насоси Lowara серій CEA, CA застосовуються головним чином в побутових і малих промислових системах водопостачання, циркуляції холодної та гарячої води.

Насоси CEAM і CA з одним робочим колесом, характеризуються подачею до 30 м3/год і розвиввають напір до 32 метрів. Температура перекачуваної рідини від -10 ˚ до + 85˚С.

Насоси Lowara CAM і CA, з двома робочими колесами, характеризуються розвиває напором до 62 метрів і продуктивністю до 12,5 м3 /год.

Вертикальні багатоступінчасті насоси LOWARA e-SV

Вертикальні багатоступінчасті насоси LOWARA e-SV

Вертикальні багатоступінчасті насоси Lowara серії e-SV застосовуються в побутових і промислових системах, де потрібен високий напір. Основні області застосування насосів - подача води, не сордержащей розчинені тверді частинки, в промисловому і сільському господарстві, з системах підвищення тиску, циркуляція холодної та гарячої води в системах отопленія.
Вертікальние насоси Lowara розвивають напір рідини до 265 метрів і подачу до 160 м3 /год.

Вертикальні багатоступінчасті насоси Lowara SV

Вертикальні багатоступінчасті насоси Lowara SV

Вертикальні багатоступінчасті насоси Lowara серії SV, застосовуються в побутових і промислових системах, де потрібен високий напір. Основні області застосування насосів - перекачування чистої води, підвищення тиску, циркуляція холодної та гарячої води в системах опалення, охолодження та кондиціонування.
Вертикальні насоси Lowara розвивають напір рідини, що перекачується до 330 метрів і подачу до 120 м3 /год. Температура середовища, в якій знахоодиться насос, від -30˚С до + 120˚С.

Циркуляційні насоси  з сухим ротором LOWARA FCE, FCS, FCE4, FCS4

Циркуляційні насоси з сухим ротором LOWARA FCE, FCS, FCE4, FCS4

Циркуляційні насоси Lowara серії FC типу «ін-лайн» використовуються в цивільних і промислових системах опалення, водопостачання та зрошення для перекачування води і чистих, хімічно неагресивних, рідин.
Насоси FC характеризуються продуктивністю до 330 м3 / год і напором до 89 метрів з температурою перекачується середовища від -10 ˚ до + 140˚С, в залежності від виконання насоса.

Самовсмоктуючі відцентрові насоси Lowara серії BG, BGM

Самовсмоктуючі відцентрові насоси Lowara серії BG, BGM

Моноблочні відцентрові насоси з вбудованим ежектором, що дозволяє створити розрідження у всмоктуючому трубопроводі навіть за наявності повітря  або відсутності води. Широке застосування у виготовленні насосів штампованої нержавіючої сталі (AISI 304 або AISI 316) забезпечує їх високу продуктивність, міцність і легку вагу.

Область застосування:
Подача чистої води на побутові потреби, підвищення тиску в системах водопостачання, дощувальні системи, пральні машини.

Робочі характеристики: 

  • Подача: до 74 л / хв (4,2 м3 / год).
  • Напір: до 53 м.
  • Максимальний робочий тиск: 8 бар.